Viedie risinājumi cilvēkiem un uzņēmumiem

Connected Logo

Labdien,

Psihologi ir pierādījuši, ka krīzes situācijās drošības un efektivitātes vajadzības  tikai saasinās. Iespējams, tas ir aktuāli Jūsu klientiem vai Jūsu uzņēmumam.

Tieši tāpēc arī sūtam šīs ziņas, lai būtu idejas kā ar jaunāko tehnoloģiju palīdzību panākt vēl augstāku drošības un efektivitātes līmeni!

Zemāk ieskats par dažādajiem mūsu piedāvātajiem risinājumiem:

Computer Vision

Robotredze. Industriālā automatizācija 

Ikkatra ražotāja mērķis - perfekta efektivitāte. Procesu aizstāšana ar automatizāciju. Kļūdu samazināšana un precizitāte. Pašizmaksas samazināšana, peļņas palielināšana.

   Skatīt video
Remote temparature measurement

Covid-19 - cilvēku (vai dzīvnieku) ķermeņa temperatūras attālināti mērījumi. 

Šobrīd visa pasaule ir krīzes situācijā saistībā ar Covid-19. AI balstīts risinājums palīdz filtrēt riska faktorus pat lielā cilvēku plūsmā.

   Skatīt demo
IoT Agro

IoT risinājumi lauksaimniecībā, ražošanā. 

Esam papildinājuši pakalpojumu klāstu ar risinājumiem "lietu internetā" - dažādi automatizācijas veidi, robotizācija. Viss efektīvaisaimnieciskai darbībai.

Skatīt info

Biometriskie risinājumi pieejai un uzskaitei.

Tur, kur ir daudz darbinieku, biometrija ir perfekts risinājums gan pieejas kontrolei, gan darba laika vai darba procesu uzskaitei.

Mums ir iespējas izveidot risinājumu gan iekārtu, gan programmatūras ziņā.

   Skatīt iekārtas

RFID risinājumi iekārtu un darbarīku uzskaitei.

Jebkura uzņēmuma galvassāpes ir pazūdošie specinstrumenti. Īpaši jūtīgās nozarēs (aero, enerģētika) instrumentu atstāšana iekārtās var radīt neglābjamas sekas.
Tāpēc varam piedāvāt risinājumus automatizētai instrumentu uzskaitei, lai nekas nepazūd!

Skatīt video
Optiskie tīkli

Optisko tīklu izbūve un palaišana darbā.

Arvien palielinās pieprasījums pēc lielas datu plūsmas. Optiskie tīkli to pieļauj. Tāpēc esam investējuši jaunākajā aprīkojumā un piedāvājam optisko tīklu izbūvi, mērījumus un palaišanu darbā.

   Skatīt demo

Viedā videonovērošana.

Vairs ne tikai prastu videonovērošanu! Mēs protam padarīt parastās videokameras par viediem palīgiem darba procesos - ar mašīnredzes risinājumiem, numuru identifikāciju, skatu analīzi, uzvedības kontroli...

Piemērs

Programmatūra

Bez IT vairs nekur! Piedāvājam individuāli adaptētu programmatūru izstrādi drošības jautājumu risināšanai (darba procesu automatizācija, darbs ar datu bāzēm, notikumu analīze). Kā arī uzņēmumu efektivitātes paaugstināšanai darba procesu uzskaitē

   Vairāk info  

Signalizācijas un "gudrās mājas" automatizācija.

Šobrīd izveidojām īpašo hibrīdās signalizācijas sistēmu, kas  vadāma ar viedtālruni (iOS, Android) no jebkuras pasaules malas!  Noderīgas gan dzīvoklļiem, mājām; gan uzņēmumiem.

Gudrās mājas funkcija - varat caur aplikāciju ieslēgt/izslēgt mājās gaismu, vai izdarīt jebkuru citu automatizētu funkciju

Īpaši perimetra apsardzes risinājumi!

   E-veikals 

Ir nepieciešama konsultācija/ideja?

Zvaniet -

67 11 23 79

   Kontakti  
Dalies